Het bestuur van de Feriening Doarpsbelang Eastermar heeft het initiatief genomen tot het laten maken van een informatiepaneel bij de 'âldtoer' op it Heechsân.
Het doel en de inhoud van dit paneel is de bezoekers en passanten te informeren over de geschiedenis en de functie van de voormalige kerk en de plaats daarvan in de omgeving van it Heechsân en Eastermar.
Na overleg met de Kerkenraad van de PKN-gemeente heeft het bestuur opdracht gegeven aan Studio Staalkaart tot het maken van een stijlvol en passend ontwerp.
Wij zijn van mening dat het resultaat hiervan inderdaad stijlvol en zeer adequaat informatief is .
Wij beschouwen dit paneel als een waardevolle aanvulling op datgene dat we als Doarpsbelang aan bezoekers van Eastermar en it Heechsân willen bieden om een goed beeld van ons dorp te krijgen .
Wij willen graag bijzondere aandacht geven aan de plaatsing en onthulling van dit informatiepaneel en we stellen het zeer op prijs indien U daarbij aanwezig zou willen en kunnen zijn.
Deze gebeurtenis vindt plaats op donderdag a.s. 30 september om half 5 bij de oude toren en begraafplaats op it Heechsân en zal uitgevoerd worden door onze Voorzitter, de heer F.Hamstra.
We hopen van harte U donderdag a.s. te mogen begroeten.
Het bestuur van de Feriening Doarpsbelang Eastermar
-
- Informatie
- 13 december 2024
Brug Skûlenboarch weer open voor verkeer
Het heeft bijna een jaar geduurd, maar de brug over het Prinses Margrietkanaal bij Skûlenboarch is d... Fierder lêze » -
- Informatie
- 11 december 2024
Subsidieregeling Samenleving Tytsjerksteradiel 2025 opengesteld
Wilt u subsidie voor komend jaar, voor activiteiten op het gebied van cultuur, sport of samenlevings... Fierder lêze » -
- Informatie
- 18 november 2024
Speeltoestellen speeltuin Blauhûskamp weggehaald
De gemeente Tytsjerksteradiel heeft de speeltoestellen uit speeltuin De Kletspoat aan de Blauhûskamp... Fierder lêze » -
- Informatie
- 25 oktober 2024
Brug Skûlenboarch klaar voor reis naar huis
De reparatie van de brug van Skûlenboarch op de werf in Groningen is bijna klaar. Op vrijdag 8 novem... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 juli 2024
Overeenkomst over bouw van 25 woningen in Eastermar
Dinsdag 16 juli hebben de gemeente Tytsjerksteradiel en Bouwbedrijf Swart uit Eastermar een anterieu... Fierder lêze » -
- Informatie
- 16 juli 2024
Brug Skûlenboarch op de werf
De brug van Skûlenboarch is gisteren aangekomen in het Groningse Farmsum voor herstel. Het gevaarte... Fierder lêze »