Op 21 april vindt een Spectaculaire Veiling plaats aansluitend op de Rommelmarkt bij Bouwbedrijf Swart (Grote Hornstweg).
Aanvang is 13.00 uur.
Voor elk wat wils! Zo wordt er een APK-gekeurde tweedehands Opel Corsa aangeboden! Maar ook een optreden van Adri de Boer en Folkert Wesseling is op de kop te tikken deze middag. Of een dinerbon. Bollen wol om sokken te 'breidzjen'. Een luxe picknicktafel om met de hele familie buiten van het voorjaar te genieten. Of VIP-passen voor de Profronde Surhuisterveen. Zo dichtbij de renners kom je nooit. Met hapje en drankje! Of een luxe horloge van het merk Marx Maddox! Of een nieuwe kinderfiets! Ga zo maar door.
De veiling is kort maar hevig: wees er op tijd bij en sla uw slag!
- Informatie
- 22 april 2024
Doop skûtsje de Broekophalder: een feestelijk spektakel!
Na een geslaagde tweede training op de Burgummer Mar stond de bemanning van Skûtsje de Broekophalder... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 april 2024
Factsheet herstel brug Skûlenboarch
Op 3 februari van dit jaar raakte de brug bij Skûlenboarch zwaar beschadigd door een aanvaring. Het... Fierder lêze » -
- Informatie
- 12 april 2024
Eastermar is...
…nije autoladerij foar it BetterSkip oer. Meikoarten yn funskje. Fierder lêze » -
- Informatie
- 12 april 2024
Oud-Eastermarder Gepke Hoekstra exposeert in KAF
Studenten en alumni exposeren van 27 april t/m 5 mei in de werkruimtes van Kunstacademie Friesland m... Fierder lêze »
- Informatie
- 12 april 2024
Bedankt Eastermarders
Al mear as 10 jier sammelet Eastermar moanliks produkten yn foar de Voedselbank Tytsjerksteradiel. Fa... Fierder lêze »