Wilt u aan de slag met bewegen en voeding? Doe dan mee met de cursus Aquaslank in zembad De Wetterstins in Burgum! De start is op 23 januari.
Wat is Aquaslank?
Aquaslank is een korte cursus speciaal gericht op gewichtsverlies. Samen met voedingsdeskundige Gerrie Alma van Gerrie's Voedingsadviesbureau en een Aquasportdocent werkt u op een sportieve manier aan uw conditie en gewicht. De cursus bestaat uit een voedingsadvies op maat, gecombineerd met beweging in het water. Om het maximale resultaat te behalen, krijgt u veel persoonlijke aandacht en begeleiding.
Wanneer
De cursus begint op 23 januari en duurt acht weken. De lessen zijn iedere donderdag van 21.00 tot 22.00 uur. Tijdens de cursusperiode mag u onbeperkt recreatief zwemmen en meedoen aan verschillende lessen zoals Aquajoggen en Aquazumba.
Kosten
De cursus kost € 120-. Dieetadvies wordt vergoed vanuit de basiszorgverzekering, waardoor u een deel van het cursusgeld terug kunt krijgen.
Aanmelden
Wilt u meedoen met Aquaslank? U kunt zich bij het zwembad inschrijven of u digitaal aanmelden op www.wettterstins.nl. Hierna wordt u door onze voedingsdeskundige uitgenodigd voor een intakegesprek.
-
- Informatie
- 18 april 2025
Pop-up camping tijdens Ea Bloeiwike
Pop De leukste en voordeligste vakantie vier je in eigen dorp tijdens de EaBloeiwike (16 – 23 aug)op... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 april 2025
De Bus MEIVAKANTIE tour komt op 23 april in Eastermar
Beste ouders! Tijdens de meivakantie volgende week organiseert het jongerenwerk weer een bustour! Dit... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 april 2025
Utnûging ynformaasjejûn Iepenloftspul 2026
Ea komt it wetter It begjinYn 2024 siet in groepke doarpsgenoaten noflik byïnoar op it doarpsfeest,... Fierder lêze » -
- Informatie
- 16 april 2025
Voorbereiding pluktún in volle gang
Volop activiteiten op de Iterstún. Het pluktúngedeelte op de Iterstún wordt voorbereid. De biologisc... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 09 oktober 2024
Nijs út it Mienskipshûs
Krekt as de measte minsken hie ek it Mienskipshûs simmerfakânsje. Dêr kaam op 24 augustus in ein oan... Fierder lêze »