alles under ien dak

Op woensdag 13 november wordt voor de eerste keer de Ondernemersprijs Tytsjerksteradiel uitgereikt. De ondernemersprijs is een initiatief van Rabobank Drachten Noordoost Friesland en de gemeente Tytsjerksteradiel. Het is een prijs voor ondernemingen die zich de afgelopen tijd het best hebben gemanifesteerd binnen onze gemeente. Welke ondernemer scoort op het gebied van bedrijfsvoering, innovatie, duurzaamheid, werkgelegenheid en maatschappelijke betrokkenheid? Kortom: wie is de beste ondernemer in onze gemeente?

Via onderstaande link kunt u Alles ûnder Ien Dak nomineren voor de 'Ondernemersprijs Tytjerksteradiel'

https://nl.surveymonkey.com/r/SRZT2PJ

Kontakt mei Eastermar.nl

inloggen redacteuren

Tekst laten voorlezen

Wanneer u een Friese tekst niet goed kunt lezen, dan is er de mogelijkheid om het artikel te laten voorlezen. Druk dan bovenaan het artikel op 'Harkje'.
Knopo om een artikel te beluisteren

Ook bestaat er de optie om alleen een bepaald stukje tekst te beluisteren. Selecteer dan de beoogde tekst en druk op het luisterknopje.
Deze voorleesfunctie is mede tot stand gekomen dank zij de AFûK.
Complete uitleg »

     
Nei boppen