“Structuurvisie, wat is dat?” zult u denken. De structuurvisie wordt een document voor onze gemeente waarin we keuzes maken voor de toekomst op het gebied van ruimtelijke ontwikkeling.
Wij nodigen ú, als inwoner van Tytsjerksteradiel, uit om met ons mee te denken en te discussiëren tijdens de Brainstormavond op 10 oktober a.s.
U bent vanaf 19.30 van harte welkom in de Pleats in Burgum.
De Structuurvisie wordt gemaakt aan de hand van de volgende thema’s:
Wonen + voorzieningen;
Werken + recreatie en toerisme;
Omgeving + infrastructuur.
Meer informatie kunt u vinden op www.t-diel.nl/finsteropromte
Laat het zien en stuur uw foto op!
De gemeente wil graag weten welke ideeën u heeft over T-diel in 2020. Wat vindt u mooi, spannend of afschuwelijk? Laat het met foto’s aan ons weten. Deze foto’s mogen ook buiten T-diel genomen zijn. We willen de foto’s gebruiken bij de discussie op de brainstormavond. U kunt u foto(‘s) met uitleg sturen naar: ameijer@t-diel.nl o.v.v. foto structuurvisie.
-
- Informatie
- 16 mei 2022
Eastermar is...
... in doarp fol stekjes. Jo binne wolkom by de stekje-omstekkast ‘Pura Vida’ op ‘t Leech 3. Ruilje... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 mei 2022
Gezocht: Havenmeester
Per direct zijn we op zoek naar een nieuwe havenmeester. Wat verwachten we: Iemand die een week lang... Fierder lêze » -
- Informatie
- 13 mei 2022
Preamsilen op de Mar
Klik hjir foar de flyer Op saterdei 3 septimber 2022 sil de Burgumer Mar wer it toaniel wêze fan fers... Fierder lêze » -
- Informatie
- 11 mei 2022
Dag van de Watersport
Zaterdag 21 mei organiseert de Watersportvereniging 'Tusken Mar en Leyen' van 10:00 - 15:00 uur een... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 22 april 2022
Nieuwe wijkagent stelt zich voor
Beste dorpsbewoners, Sinds vorige zomer ben ik jullie wijkagent. Hoog tijd dus om mij nog eens goed... Fierder lêze »