Verbouwing Paviljoen de Leyen
Zoals de meeste van u misschien wel weten hebben wij nieuwbouwplannen.
Helaas moeten wij deze plannen uitstellen en zullen wij deze doorschuiven tot na dit zomerseizoen. Dit heeft mede te maken met de welbekende kredietcrisis.
Via deze weg willen wij u laten weten dat wij het seizoen 2009 weer zonnig tegemoet gaan, maar dan nog in ons huidige pand.
Wel kunnen wij u vertellen dat wij van plan zijn om het BBQ terreintje te vergroten zodat hier meer mensen van kunnen gaan genieten.
Al met al zal het betekenen dat wij weer open zijn volgens onze vertrouwde openingstijden.
Wij willen iedereen bedanken voor hun inzet of interesse en hopen u dit seizoen bij ons te mogen gaan begroeten.
Met vriendelijke en zonnige groet,
Pier & Mascha
-
- Informatie
- 15 juni 2025
Eastermar is...
...loftballontsjewaar De Ph-JEH kaam feilich del tichtby de pleats fan Jurjen de Jong oan de Heidbue... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 juni 2025
Roxanne opent de deur van Meerzigt
Vanaf zondag 15 juni gaat Meerzigt weer open. Roxanne Wolters, afkomstig uit het Groningse Onderdend... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 juni 2025
Doarpsfeestbylden 20 jier lyn
Mei it doarpsfeest fan 2025 op komst alfêst bylden út 2005 om yn de stimming te kommen. Fierder lêze » -
- Informatie
- 11 juni 2025
Brouwer&Brouwer BV verlengt hoofdsponsorschap skûtsje Ea
Brouwer & Brouwer BV heeft vrijdag 16 mei het sponsorcontract met 3 jaar verlengd.Hier zijn wij als... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 14 juni 2025
Roxanne opent de deur van Meerzigt
Vanaf zondag 15 juni gaat Meerzigt weer open. Roxanne Wolters, afkomstig uit het Groningse Onderdend... Fierder lêze »